Žiniasklaidai

Kviečiame žiniasklaidos atstovus į Tarptautinę aviacijos šventę „Sakalo sparnai 2019

 

Š. m. liepos 26 d. Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje organizuojama Tarptautinės aviacijos šventės „Sakalo sparnai 2019“ žiniasklaidos diena. Ši diena skirta žiniasklaidos atstovams susipažinti su renginio programa, dalyviais ir kita aktualia informacija.

Tarptautinėje aviacijos šventėje „Sakalo sparnai 2019“, dalyvaus ne tik Lietuvos aviacija, bet ir kitų NATO šalių kariniai orlaiviai, Lietuvos kariuomenės ir NATO kariniai daliniai su įvairia karine technika – transporto priemonėmis, ginkluote ir ekipuote.

Svečių ir žiniasklaidos dienos metu žiniasklaidos atstovams bus suteikta galimybė susipažinti su šventės pasirengimo darbais, pamatyti jau atvykusius orlaivius, turės unikalią galimybę nusifotografuoti ir susipažinti su skraidymo programas atliksiančiais orlaiviais, karine technika bei stebėti treniruočių skrydžius. Renginio pabaigoje bus galimybė pakalbinti šventės organizatorius.

 

Programa liepos 26 d.:

 

13.50 Svečių atvykimas (lakūnų g. 4, štabo pastatas);

14.00 Žiniasklaidos dienos programos pristatymas;

14.15-15.00 Atvykusių orlaivių apžiūra, šventės dalyvių treniruočių skrydžio stebėjimas (priklausomai nuo oro sąlygų);

15.00 – 15.30 Rėmėjų pristatymas;

15.30 – 16.00 Spaudos konferencija. Renginio pabaiga.

Žiniasklaidos atstovai, norintys dalyvauti renginiuose liepos 26 ir 27 dienomis, kviečiami iki 2019 liepos 22 d. 16.00 val. registruotis el. paštu evelina.veberaite@mil.lt

Žiniasklaidos atstovai, norintys dalyvauti liepos 27 d. Aviacijos šventėje „Sakalo sparnai 2019“ laukiami įprasta tvarka, kartu su kitais šventės lankytojais (registracija būtina tik žiniasklaidos atstovams norintiems kalbinti svečius).

PROGRAMA GALI KEISTIS